Nieoficjalny serwis interntowy dla turystów wypoczywającyh w gminie Milówka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione.
Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty chronione są prawem autorskim należącym do ich autorów.

WIŚLAŃSKA KARTA RABATOWA
Wypoczywając w Wiśle
w wybranych Gospodarstwach Agroturystycznych,
  otrzymają Państwo bezpłatną Agoro - Karte.
 

Kliknij i dowiedz się więcej
Wolne pokoje na wakacje
Dla naszych Gości Agro-Karta  GRATIS
Zwardoń noclegi
Żywiec

Żywiec jest miastem położonym w Beskidach Zachodnich będących częścią Zewnętrznych Karpat Zachodnich. Ośrodek turystyki jest otoczony Beskidem Żywieckim, Beskidem Śląskim, Beskidem Małym i Beskidem Średnim. W okolicy leży Kotlina Żywiecka. Malownicze krajobrazy górskie są jednym z głównych walorów miasta. Żywiec znajduje się nad Jeziorem Żywieckim, w miejscu ujścia rzeki Koszarawy do Soły. Nad ośrodkiem turystycznym wznosi się Grojec sięgający do wysokości 612 m n.p.m.
Żywiec jest miastem o ponad siedmiuset letniej  historii, dlatego należy do grona najbardziej interesujących ośrodków turystycznych leżących w województwie śląskim. Uchodzi za bardzo dobrą bazę wypadową w góry, a panujący tam klimat sprzyja odpoczynkowi. Na obszar ziemi żywieckiej napływają masy powietrza znad północnego Atlantyku powodujące ocieplenie i wzrost zachmurzenia zimą, masy polarno-kontynentalne przynoszące suche i ciepłe lato oraz zwrotnikowo-morskie, wraz z którymi nadchodzi ocieplenie i opady.
X
Ta strona używa COOKIES.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
        
AKCEPTUJE